Wypoczynek w Tyliczu

Tylicz to piękna miejscowość górska, leżąca w sercu Beskidu Sądeckiego, w otulinie  Popradzkiego Parku Krajobrazowego, 6 km na wschód od Krynicy-Zdrój. Położenie w pobliżu Krynicy oraz jej atrakcji sprawia, że pobyt w Tyliczu daje bogate możliwości wypoczynku. Ta malownicza, górska wioska przyciąga od lat turystów, którzy poszukują spokoju, ciszy i kontaktu z naturą. Szlaki piesze i rowerowe, stadnina koni, basen to tylko niektóre atrakcje, zachęcające do pobytu latem. Natomiast w zimie – stacje narciarskie, kolejka krzesełkowa, trasy narciarstwa biegowego i park dla skuterów śnieżnych stwarzają szerokie możliwości spędzenia urlopu. Całość dopełniają liczne pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne z potrawami małopolskiej kuchni i gościnność mieszkańców Tylicza.

Tylicz jest położony blisko granicy ze Słowacją. Najbliższe przejście graniczne polsko-słowackie znajduje się w Muszynce (4 km), kolejne – w Leluchowie oraz Piwnicznej.

Jest tutaj wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Istnieją ciekawe trasy rowerowe, stadnina koni oferuje naukę jazdy i przejażdżki. W ciepłe letnie dni czekają odkryte baseny, a zimą wyciągi narciarskie dla dużych i małych amatorów nart.
Tylicz pensjonaty oferują przytulne pokoje i studia, tajemniczy ogród z przestronną altaną z kominkiem oraz zielony teren z placem zabaw dla dzieci, domkiem, trampoliną, a także boiskiem do siatkówki i badmintona!
Tylicz noclegi to idealne miejsce dla tych którzy pragną odpocząć obcując z naturą, a w szczególności rodzin z dziećmi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.