Wiodący touroperatorzy z Rosji w Warszawie i Krakowie

W pierwszym tygodniu grudnia Polska Organizacja Turystyczna gościła czwórkę rosyjskich touroperatorów. Uczestnicy podróży studyjnej poznawali przedświąteczną i zimową ofertę największych polskich miast.

Przedstawiciele rosyjskich operatorów turystycznych na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej gościli na początku grudnia w Warszawie i Krakowie. Podróż do Polski była dla gości z Rosji okazją do osobistego przetestowania oferty turystycznej tych dwóch największych polskich miast w okresie przedświątecznym i zimowym.

Uczestnicy podróży studyjnej zwiedzili m.in. imponujący Festiwal Światła w Wilanowie, otwarte w tym roku Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie, skorzystali z licznych atrakcji oferowanych przez Zimowy Narodowy, a także wzięli udział w oryginalnym zwiedzaniu Krakowa z Crazy Guides.

Obowiązkowym punktem programu były również wizyty na słynnych Jarmarkach Bożonarodzeniowych w Warszawie i Krakowie. Niepowtarzalne prezenty, piękne ozdoby świąteczne, wyroby rękodzielnicze czy wspaniałe zapachy bożonarodzeniowych potraw to tylko niektóre z atrakcji jakie tam na nich czekały.

Podróż touroperatorów z Rosji została przygotowana przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie przy współpracy z Warszawską Organizacją Turystyczną i Urzędem Miasta Krakowa.


Możliwość komentowania jest wyłączona.