We All Love Bass vol.8 ft. Dubskinit

Pierwszy z naszych gości jest już doskonale znany ludziom, którzy siedzą w ciężkim, połamanym brzmieniu dubstepu, drum’n’bassu, glitch hopu, trapu i innych, dziwnych, bezimiennych eksperymentów. Członek zacnej ekipy dobrebity.pl, która równie dobrze, co z doskonałej selekcji, znana jest z zamiłowania do wszelkiego rodzaju substancji wyskokowych. Stroniący od komercji i cukierkowych dźwięków, poszukujący mrocznego, surowego brzmienia, które wgniecie słuchacza w parkiet. Człowiek, o którym głośno zrobiło się, gdy Wuzet wydał swoją płytę, gęsto przetykaną produkcjami DUBSKNITA, jednak, którego dorobek muzyczny, producencki i DJ’ski jest dużo, dużo większy. Jednym słowem – człowiek, który muzyce oddał swoją duszę. Czy się opłaciło, będziecie mogli przekonać się u nas! Władysławowo noclegi zaprasza.

PASZCZAK był już naszym gościem, ale ciężko nie zapraszać go ponownie – rozwija się w olbrzymim tempie i w zasadzie nigdy nie wiadomo, jaką obecnie ma muzyczną zajawkę. Raz jest to połamany, głęboki dubstep, raz nierówny, trudny glitch hop, a kiedy indziej trap, w którego selekcji jest mistrzem. Ma za sobą producenckie próby, ma za sobą armię poznańskich fanów i nie lada osiągnięcia w organizacji imprez. A do tego jego oczy są zawsze półprzymknięte, zupełnie jak nasze!

NATT i KAYKA to duet, który idealnie się uzupełnia. Ciężkie, głębokie dźwięki przeplatają się z przyjemnym, pełnym głosem Kayki, a duet ma już swoich wiernych fanów, i to nie tylko na trójmiejskiej scenie!

Oprócz tego wystąpią DANNY P, HAWRA i oczywiście gospodarze z TWIN PRIX, których bywalcom cyklu nie trzeba przedstawiać. Jak zwykle będzie dużo neuro, dużo jump up i dużo terroru.

No i fontanna, na której staramy się Wam zaprezentować najsmaczniejsze kąski na polskiej scenie house. Zagości u nas Mikołaj Gramowski, tworzący jako KLAVES. 22-letni producent muzyczny z Poznania a jego fascynacja brytyjską sceną klubową zaowocowała stworzeniem debiutanckiej EP „At Dawn Again”, wydanej nakładem wytwórni Koh-I-Noor w kwietniu 2013.
PATRYK NIEDZIELA to DJ i producent, młody talent i objawienie sceny klubowej w ostatnim roku. Niesamowite ucho i talent do melodii, jego sety didżejskie są jak jego produkcje – melodyjne perełki poprawiające nastrój. Absolwent Red Bull Music Academy Bass Camp 2013. Wynaleziony w chmurach soundclouda przez bloga Lineout.pl. Jego imię i nazwisko, pojawiło się na czwartym miejscu w plebiscycie MUNOludy (okrycie) 2012. Przez ostatni rok, grał z wieloma cenionymi artystami na festivalach takich jak Open’er, Free form czy Selector. Obecnie pracuje nad płytą, na której usłyszymy dźwięki zbliżone choćby do ostatnich produkcji The Weekend – a więc mocno osadzone w rytmice futurystycznej mieszanki rnb, wspomagane jednak masywnym, brytyjskim basem i oparte na automacie perkusyjnym 808.


Możliwość komentowania jest wyłączona.