Noclegi w Bieszczadach

Miejsca, które warto zobacyć w Bieszczadach:
Tarnica (1346 m n.p.m.) jest najwyższym szczytem Bieszczad. Prowadzą na jej szczyt dwa szlaki: czerwony i niebieski.
Wędrówkę pierwszym z nich można rozpocząć w Ustrzykach Górnych. Prowadzi przez Szeroki Wierch i przełęcz pod Tarnicą,
dalej przez Halicz i Rozsypaniec aż do Wołosatego. Szlak niebieski zaczyna się w Wołosatem i prowadzi przez przełęcz pod Tarnicą do Bukowego Berda.
Wędrówka z przełęczy na sam wierzchołek zajmuje ok. 15 min.
Warto odwiedzić miejscowość Ustrzyki Dolne. Znajduje się tu Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Poznamy tu m.in. kulturę górali,
budowę geologiczną gór oraz dowiemy się, które zwierzęta w Bieszczadach są najpopularniejsze, a które spotkać znacznie trudniej.
ezioro Solińskie położone jest na północny-zachód od Bieszczadów jest to największy w Polsce sztuczny zbiornik wodny retencyjno-energetyczny.
Jezioro powstało, by chronić Dolinę Sanu przed grożącymi jej powodziami. Jest to idealne miejsce do odpoczynku. Największe ośrodki turystyczne usytuowane
przy Jeziorze Solińskim to Polańczyk, Myczkowce, Solina. Jezioro Solińskie to idealne miejsce dla wielbicieli sportów wodnych, a szczególnie żeglarzy i kajakarzy.
Jest to wymarzone miejsce do uprawiania żeglarstwa, zmienne wiatry i wspaniałe krajobrazy towarzyszą na stałe pływającym po jeziorze żeglarzom.
Park Gwiezdnego Nieba. Bieszczady noclegi są jednym z najciemniejszych miejsc w Polsce, a nawet w Europie. Kosmos widać stąd jak na dłoni.
Sztuczne Światło odbiera nam przyjemność obserwowania gwiazd, tu można zobaczyć jak rozgwieżdżone jest niebo. Jego celem jest przede wszystkim ochrona
przed zanieczyszczeniem świetlnym.

Bieszczady noclegi z wyżywieniem

Możliwość komentowania jest wyłączona.