Modrzewiowy Zaułek. Pokoje gościnne – Karpacz


Serdecznie zapraszamy do spędzania wolnych dni w ”Modrzewiowy Zaułek”. Jest to stylowy dom z ogrodem, położony w cichej i spokojnej części Karpacza.

W pobliżu znajduje się aquapark, miasteczko Western City, Krucze Skały, oświetlony stok narciarski, dawna osada górska Budniki oraz wejście na szlak turystyczny prowadzący na Śnieżkę przez Sowią Dolinę.

Ośrodek oferuje niedrogie noclegi w dwu- i trzyosobowych pokojach, przytulnie urządzonych, z łazienkami i w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi.

W całym domu jest bezprzewodowy dostęp do internetu.

Przed „Modrzewiowym Zaułkiem” jest ogród z miejscem na grilla oraz wygodny parking.

Doba rozpoczyna się o godzinie 14.00 i kończy się o godzinie 11.00 następnego dnia.

Pokoje przeznaczone są dla osób niepalących.

  Cennik:

–         jedna noc – 45 zł od osoby,

–         dwie noce i więcej –  od 30 zł,

–         dla dzieci –  zniżki.

„Modrzewiowy Zaułek” jest położony na Osiedlu Skalnym. Wjeżdżając od strony Jeleniej Góry trzeba się kierować do centrum miasta, by za supermarketem „Lewiatan” skręcić w lewo w ulicę Obrońców Pokoju. Jadąc ulicą Obrońców Pokoju mijamy Aquapark „Sandra” i chwilę później hotel Mercure Skalny. Obok hotelu Relax skręcamy w lewo i przejeżdżamy przez most. Zaraz za mostem skręcamy ponownie w lewo, w zaciszną uliczkę Marii Skłodowskiej-Curie. Po ok. 200 m zobaczą Państwo duży dom otoczony modrzewiami, z dachem pokrytym gontem. To właśnie „Modrzewiowy Zaułek”. Serdecznie zapraszamy!

Karpacz, ze względu na swoje bogate walory turystyczne i położenie, z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny. 
Miejscowość ta leży w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim, w Sudetach Zachodnich, w samym sercu Karkonoszy. Powierzchnia Karpacza wynosi ok. 40 km. Granice miasta obejmują także najwyższą partię Karkonoszy ze Śnieżką włącznie.
Przyciąga ludzi walorami krajobrazów, umożliwiając delektowanie się widokami i czystym powietrzem. Stanowi wspaniałe miejsce relaksu, aktywnego wypoczynku i niezapomnianych rozrywek o każdej porze roku. Podczas górskich spacerów można spotkać zakątki pełne czaru i ciszy, gdzie słychać tylko śpiew ptaków. Niezmienny od wieków pozostaje widok z miasta na pasmo Karkonoszy z najwyższym szczytem Śnieżką, dumnie górującą nad Karpaczem. Ze względu na swe położenie i walory przyrodnicze, Karpacz jest ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym zarówno latem, jak i zimą.  Miasto jest organizatorem lub współorganizatorem kilkudziesięciu imprez sportowych, rozrywkowych i kulturalnych w roku. Rocznie, odwiedza tę miejscowość średnio 150 tysięcy turystów.

Karpacz tanie noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.