Kołobrzeg noclegi

Zapraszamy Państwa do wybrania oferty wypoczynkowej Domu „Gościnny Ogród” w Kołobrzegu. Do przyjazdu do Nas zachęcamy każdego, kto chce relaksować się z naszymi mozliwościami i atrakcjami dużego nadmorskiego kurortu, a równocześnie lubi relaksować się z dala od tłumów ludzkich i zgiełku ulic. Przyjmujemy o dowolnej porze roku. Nasza oferta jest stworzona zarówno do osób fizycznych jak i biznesów.
Nasz budynek mieści się w zachodniej części miasta, w cichej i spokojnej części willowej. Od zadbanej i ogromnej plaży dzieli go tylko 20 minut drogą spacerową, która w całości biegnie przez obszary zielone po nowoczesnej ścieżce pieszo-rowerowej. W sąsiedztwie obiektu mieszczą się sklepy, stołówki, restauracje, salon fryzjerski i kosmetyczny, boiska i place zabaw dla najmłodszych. Turyści chcąc się wybrać do centrum Kołobrzegu mogą wybrać autobus komunikacji miejskiej, którego przystanek znajdziemy w okolicy 300 metrów. Rowerzyści i wędrowcy mogą korzystać z wielu ścieżek pieszo-rowerowych mieszczących się nieopodal łąk i nadmorskiego lasu.
Dla naszych gości oddajemy w pełni umeblowane, przytulne i zadbane pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami, posiadające telewizory LED 28-32 cali, lodówki, czajniki bezprzewodowe a także naczynia. Prawie wszystkie mają wyjście na balkon lub własne drzwi do ogrodu. Na obszarze całego obiektu jest oczywiście dostęp do bezpłatnego internetu bezprzewodowego (Wi-Fi). Dla naszych klientów udostępniamy również nie duży aneks kuchenny do przygotowywania posiłków jest to kuchenka elektryczna i mikrofalowa. W pokojach jest całkowity zakaz palenia tytoniu.
Do budynku przyłączony jest rozległy, dobrze urządzony ogród do Państwa wyłącznej dyspozycji. Wysoki żywopłot oddziela część rekreacyjną i wypoczynkową, przyległą do parterowych pokoi. Na obszarze ogrodu oddajemy dla Państwa stylowy murowany kominek z grillem i szeroką ławą na wieczorne posiadówki. Najmłodsi mogą się bezpiecznie bawić na ogrodzonym placu zabaw na obszarze naszego ogrodu. Jest możliwość skorzystania ze sprzętu plażowego. Tuż obok domu mieści się wypożyczalnia rowerów.
Turystom z własnym transportem zapewniamy parkowanie samochodu na przyłączonym do ogrodu dużym, ogrodzonym parkingu z opcją swobodnego wjazdu i wyjazdu o dowolnej porze dla każdego z naszych Gości. Jeśli chcą Państwo dotrzeć do nas pociągiem, istnieje opcja odebrania Państwa z dworca kolejowego po wstępnym umówieniu.
Kołobrzeg jest to miasto w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, położone na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Morzem Bałtyckim, przy drodze krajowej nr 11 i drodze ekspresowej nr S6.


Możliwość komentowania jest wyłączona.