Jesienny Bieg Warmów

Piękne tereny, malownicza trasa, czyste powietrze – Jesienny Bieg Warmów w Galinach to idealny sposób na aktywny wypoczynek na łonie pięknej, warmińskiej natury. Jesienny Bieg Warmów to trzecia impreza tego typu organizowana w Galinach. Podobnie jak inne wydarzenia sportowe ma promować zdrowy tryb życia  i aktywność na świeżym powietrzu. Mazury noclegi zapraszają.

Udział w biegu może wziąć każdy, kto chce się zmierzyć ze sobą oraz z innymi uczestnikami pokonując jedną z trzech tras – o różnych długościach. O tym, czy będzie to kilometr czy dziesięć kilometrów, decyduje wiek uczestnika.

Podobnie jak w ubiegłym roku trasa biegu przebiegać będzie przez malowniczy Szlak Trzech Stawów na terenie Pałacu i Folwarku Galiny – gospodarza imprezy. Organizatorzy przygotowali dla zawodników następujące dystanse: 1 km, 2,5 km, 5 km oraz 10 km. Biegacze podzieleni będą na następujące kategorie wiekowe:

Osoby w wieku 12 lat i młodsi – dystans 1 km
Osoby między 13 – 15 lat – dystans 2,5 km
Osoby pow. 15 lat – 5 km lub 10 km

Na miłośników spacerów z kijkami w dłoniach czekać będą dwa dystanse o długości 2,5 km oraz 6 km.

Na najlepszych zawodników czekają nagrody. Za pierwsze trzy miejsca w poszczególnych kategoriach wręczane będą puchary lub statuetki. Dodatkowo osoby które zajmą pierwsze miejsca  K i M w biegu na 5 000 oraz 10 000 m otrzymają nagrody ufundowane przez Pałac i Folwark Galiny oraz firmę kosmetyczną BELL.

Na koniec imprezy, wśród osób które miały do pokonania najbardziej wymagający dystans 10 000 m a którym nie udało się stanąć na podium, zostanie wybrany jeden zawodnik, który otrzyma nagrodę specjalną. Warunki przydzielenia nagrody określa regulamin biegów.


Możliwość komentowania jest wyłączona.