Całoroczny Dom Wypoczynkowy Roganty-Giżycko

Obiekt zlokalizowany jest nad samym brzegiem jeziora Dargin wchodzącego w skład kompleksu jeziora Mamry (drugiego pod względem wielkości jeziora w Polsce) w małej, spokojnej i cichej, malowniczej mazurskiej osadzie Roganty na półwyspie Pierkunowski Róg – na szlaku Wielkich jezior Mazurskich.     

 Oferta: 

Do dyspozycji Gości są:

-trzy   niezależne, jednakowe mieszkania, z osobnym, niekrępującym wejściem – przeznaczone na pobyt dla maksymalnie 4-5 osób z możliwością dostawki.

Na parterze mieszkań znajduje się salon z kominkiem oraz TV-satelitarną z możliwością spania dla 2 osób (jedno łóżko podwójne), w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią (lodówka, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń) oraz toaleta.

 Na terenie posesji w osobnym budynku z dużym, zadaszonym tarasem do dyspozycji gości jest grillownia z murowanym paleniskiem oraz barem.

Samochód można zaparkować na zamkniętej, ogrodzonej (ok.36-arów) posesji.

Nad jeziorem można rozpalić ognisko. Znajduje się tam też kąpielisko niestrzeżone.  

Cennik:     w sezonie 300zł / doba (24.06 – 31.08)    przy większej ilości osób dopłata   

po sezonie  – cena do uzgodnienia   

W cenę wynajmu wliczona pościel.

Do dyspozycji gości boisko do siatkówki

Giżycko– Położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Jest to niezwykle atrakcyjne miasto pod względem przyrodniczym. Wielkie Jeziora Mazurskie to bogactwo zwierząt, ptaków, roślin. Ścieżki rowerowe i piesze zachęcają do spacerów, wycieczek, uprawiania joggingu.  Giżycko to także prawdziwy raj dla miłośników żeglarstwa.  Zabudowa miasta komponuje się w bardzo ciekawy obszar architektoniczny, którego panoramę podziwiać można z punktu widokowego utworzonego na dawnej wieży ciśnień gdzie znajduje się kawiarnia. 

noclegi w Giżycku

Możliwość komentowania jest wyłączona.