Biuro Podróży BIESZCZADER

Wakacje tuż tuż, dlatego też co niektórzy już planują swój urlop. Ci którzy wybiorą się w Bieszczady z pewnością powinni skorzystać z usług Biura Turystycznego Bieszczader. Biuro zajmuje się przede wszystkim organizacją turystyki dla grup. Turystów przebywających na wypoczynku w Bieszczadach zapraszamy do udziału w WYCIECZKACH 1-dniowych. Wetlina noclegi zaprasza.

1. TRAPERSKA PRZYGODA wycieczka po Bieszczadach, po której będą Państwo mieli pomysłów na następny tydzień zwiedzania! Za tę wycieczkę otrzymaliśmy nagrodę w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia 2012! Jest to propozycja zwiedzania dla każdej grupy wiekowej.

2. LWÓW – sentymentalna wycieczka, którą rozpoczyna przewodnik opowieściami już od miejsca wsiadania w Bieszczadach! Z przewodnikiem miejskim mającym „polskie korzenie” i z biletami wstępu w cenie obejmującymi m.in. zwiedzanie wnętrza Opery!

3. WĘGRY – wycieczka z przewodnikiem przez Bieszczady i Słowację. Program ze zwiedzaniem, kąpielami w jaskiniach, degustacją win w starej piwnicy, podczas której podawana jest golonka peklowana i zapiekana w pół metrowej wielkości chlebku! W cenie degustacja i jedzenie!

4. KOLEJ ZAKARPACKA – wycieczka w Bieszczady Ukraińskie, które kilkadziesiąt lat temu podzieliła sztucznie granica i czas tam się zatrzymał… Główną atrakcją jest przejazd koleją pokonując największą różnicę poziomów w Europie! Poza tym mnóstwo wspaniałych zabytków i polskiej historii. Na sam koniec zakupy za złotówki.

5. SŁOWACJA – wycieczka na teren Słowacji wschodniej z różnorodnym programem: wejście na jeden z czterech zamków obok których się przejeżdża, degustacja 8 gatunków wielokrotnie wynagradzanych win, a na koniec odpoczynek w Wodnym Świecie w Svidniku lub wspaniale położonym skansenie.

Wystarczy wykonać rezerwację telefoniczną lub @-mailową, a zabierzemy Państwa
do autokaru z najbliższego od miejsca noclegowego przystanku PKS!

Poza tym świadczymy usługi przewodnickie, organizujemy wyprawy kultowymi UAZ-ami, wycieczki na Kresy, Krym, do Rumunii oraz wyjazdy narciarskie:Bukovel na Ukrainie, Chopok na Słowacji, narty z Drakulą w Transylwanii, narty w Austrii, Włoszech i Szwajcarii noclegi Wetlina.


Możliwość komentowania jest wyłączona.