Białka Tatrzańska Zimą

Białka Tatrzańska to malownicza położona nad rzeką
Białką. Miejscowość położona jest blisko Tatr Polskich i Słowackich
Najwyżej położonym terenem wsi Białka Tatrzańska jest Kaniówka
Dla spędzajacych aktywnie czas Tatrzański Park Narodowy oferuje wiele ciekawych wejść, można udać się na wiele ciekawych i różnorodnych wycieczek. Z Wierchu Poroniec prowadzi droga na Rusinową Polanę . Z Łysej Polany możemy udać się na wycieczkę najbardziej obleganym szlakiem w Tatrach – nad Morskie Oko.
Cały rok działa Terma Bania – kryte i odkryte baseny
kąpielowe z wodą z podziemnych odwiertów geotermalnych.
We wsi Białka Tatrzańska znajduje się kilka ośrodków narciarskich:
Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej , Wyciągi Narciarskie Bania w Białce Tatrzańskiej 
Malownicza miejscowość co roku przyciąga tysiące turystów. Zarówno zimą jak i
latem Białka może się pochwalić obłożeniem odwiedzających. Dobrze
rozwinięta baza noclegowa jest dodatkowym plusem tej miejscowości.

Białkę Tatrzańską można śmiało potraktować jaku idealny punkt wypadowy do zwiedzania i korzystania z zimowych atrakcji tutejszego regionu. Główną zimową atrakcja Białki Tatrzańskiej są tutejsze zaprojektowane na wysokim poziomie wyciągi narciarskie. Dzięki tutejszym wyciągom narciarskim noclegi Białka Tatrzańska są w sezonie zimowym obłożone niemal w stu procentach. Turyści przyjeżdżający do Białki Tatrzańskiej głównie chcą skorzystać z tutejszych wyciągów zdarzają się również tacy których przyciągają baseny geotermalne położone niedaleko które maja w swojej ofercie kilka basenów o różnych głębokościach jak zarówno baseny zewnętrzne które zimą są niesamowitym przeżyciem a zarazem doskonale hartują organizm. Na terenie basenów znajdują się również zjeżdżalnie sauny i wiele innych atrakcji na które należy poświęcić co najmniej dzień.

Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich odwiedzających góry turystów do skorzystania z atrakcji których oferuje Białka Tatrzańska.

Białka Tatrzańska tanie noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.