Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska to piękna wieś góralska położona u podnóża Tatr przez co jest dobrym miejscem wypadowym na pobliskie szlaki górskie. Znajduje się w województwie małopolskim leży nad rzeką Białką. Oferuje nam ciekawe atrakcje przez cały rok. Możemy skorzystać ze spływów kajakiem po Białce, chętni wrażeń mogą nawet wybrać spływ pontonem.

Białka Tatrzańska noclegi blisko term to świetne miejsce na wypoczynek bliskość lasu, Term, Wyciągów rzeki  – to wszystko sprawia, że zawsze będziesz wracał tu jeszcze wielokrotnie.

Co roku w sierpniu w jeden z weekendów, Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska zamienia się w centrum kultury góralskiej. Wszystko za sprawą Festynu Białczańskiego, który odbywa się nieprzerwanie od 1996 roku. Co roku na festiwalowej scenie pojawiają się znane polskie zespoły muzyczne oraz regionalne zespoły tanca i muzyki.

Białka Tatrzańska pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, wczasowe położone nieopodal rzeki Białki. Zaledwie kilka metrów od kompleksu narciarskiego „Kotelnica”, oraz „Term Bania„. Blisko również do wyciągów narciarskich:  Kaniówka, Kotelnicy.

Podczas festiwalu na turystów odwiedzających Białkę Tatrzańską czeka także wiele innych atrakcji. Na przykład cieszące się popularnością wybory Cepra i Ceperki Roku oraz Harnasia Roku.

Noclegi blisko wyciągu

W Białce Tatrzańskiej znajduje się trzy ośrodki narciarskie, są to:

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska jest jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Do dyspozycji narciarzy jest pięć doskonale przygotowanych tras narciarskich. Pierwsza z nich posiada 1400 metrów długości i prowadzi wzdłuż pod kolej linową, trzy inne prowadzą do wyciągów orczykowych, ostatnia z nich to nartostrada prowadząca wprost do sąsiadującego ośrodka narciarskiego „Bania”.

Ośrodek Narciarski Bania to doskonały wybór dla najmłodszych oraz początkujących narciarzy. Długość tras na stokch waha się od 190 do 380 metrów.

Kolejnym ośrodkiem są wyciągi narciarskie Kaniówka jest to kompleks 5 wyciągów ze Szkołą Narciarską, dużym parkingiem i pełnym zapleczem gastronomicznym i noclegowym.

Tanie noclegi Białka Tatrzańska zapraszamy na wypoczynek blisko Kotelnica Białczanska, źródła termalne. 

Noclegi w Białce Tatrzańskiej stanowi doskonałą bazę wypadową do najciekawszych miejsc Zakopanego, w górskie szlaki Tatr i Pienin, nad Jezioro Czorsztyńskie, wyciągi narciarskie, spływ Przełomem Dunajca oraz wielu innych ciekawych zakątków Podhala.

białka tatrzańska ośrodki wypoczynkowe, Białka Tatrzańska pensjonaty, Białka Tatrzańska noclegi z wyżywieniem

Możliwość komentowania jest wyłączona.